dj wodzirej
dj wodzirej
 

Gdzie można wykorzystać materiały filmowane z powietrza?


- Weryfikacja stanu budynku gdzie nie można dostać się swobodnie


- działki budowlane (z rzutu ptaka wygladają na atrakcyjniejsze i szybciej się sprzedają)


- inspekcja i kontrola dachów i kopuł kościelnych i ich szybka ocena


- fastyny i zabaw


- sesje plenerowe wesel


- reportaże poszczególnych gmin i miast i podnoszenie ich atrakcyjności


- i inne...wszystko zależy od Państwa inwencji

Oferta

Oferujemy usługi filmowania oraz fotografii z powietrza, inaczej mówiąc z lotu ptaka. Statki powietrzne, zwane dronami, umożliwiają uzyskanie niepowtarzalnych ujęć tam , gdzie obiekty latające takie jak śmigłowce, motolotnie, samoloty nie mogą lub nie są w stanie dotrzeć. Dzięki małym rozmiarom możliwe są ujęcia w centrach miast, między budynkami ,a nawet w ich wnętrzu.

Jesteśmy w stanie przyjąć każde zlecenie i we współpracy z klientem staramy się aby był on w pełni zadowolony.

Gdzie rejestrujemy nagrania?
Oferta doskonale sprawdza się przy produkcji filmów promocyjnych firm, miast czy zawodów sportowych, wydarzeń kulturalnych, wesel, zabytków, panoram miast. Dzięki dronom możliwe jest monitorowanie imprez masowych, relacjonowanie gorących wydarzeń czy dokumentacja prowadzonychinwestycji. Mamy za sobą realizacje, w kamieniołomie, wewnątrz kościołów, nad otwartym morzem oraz filmowaliśmy inne obiekty latające. Dzięki zdolnościom manualnym i doświadczeniu, filmujemy bardzo dynamiczne ujęcia podczas pokazów czy wyścigów samochodowych. Naszym ograniczeniem jest wyobraźnia, warunki pogodowe i przepisy prawa lotniczego.

Dlaczego warto?
Usługi operatora z bezzałogowym statkiem powietrznym są kilkunastokrotnie tańsze od wynajęcia załogowej maszynynp. śmigłowca. Także powtórzenie ujęć nie stanowi problemu i nie generuje dodatkowych kosztów. Zasięg sprzętu latającego, sięgający kilometra, jest w zupełności wystarczający do produkcji amatorskich jak i w pełni profesjonalnych.

Jakość nagrania?
Posiadany przez nas sprzęt latający ma podwieszone kamery umożliwiające kręcenie filmów nie tylko w jakości Full HD, ale także w jakości 4K. Zdjęcia wykonywane są matrycą o rozdzielczości 17 milionów pikseli. Kamery są elektronicznie stabilizowane we wszystkich trzech osiach oraz izolowane od drgań, dzięki czemu uzyskiwany obraz jest gładki, płynny i odporny na oddziaływania zewnętrzne np. wiatr. Więcej o naszym sprzęcie można przeczytać w zakładce "Czym latamy".

Koszty?
W zależności od tego co filmujemy oraz w jakich warunkach, mamy do wyboru mniejszy quadrocopter lub większy hexacopter. Istotną różnicą między obiema maszynami jest rodzaj podwieszonej kamery, a co za tym idzie, jej możliwości w kwestii jakości nagrań. W znakomitej większości przypadków, w zupełności wystarcza mniejsza, bardziej mobilna maszyna.

Ceny uwarunkowane są od wielu czynników, w związku z tym ustalane są indywidualnie.
Kosztorys przygotujemy Państwu oddzielnie.

 

Karczma i otoczenie

Inspekcja dachów i kopół kościelnych

planowanie rozbudowy obiektu

rzut planu budowy

działki budowlane

 
© Karaoke-Wodzirej, Krościenko n/Dunajcem
DJ-Wodzirej Realizacja projektu:
Verakom